czwartek, 4 czerwca 2015

Powitajmy Nivis!


Imię: Nivis (Niv)
Pseudonim: ---
Płeć: ♀
Wiek: 4 lata
Charakter: Niv jest realistką, ale nie brak jej optymizmu. Zraża uśmiechem i dobrym humorem wszystko i wszystkich. Ona i jej dziwne pomysły dają radę każdemu problemowi i sytuacji. Wybrnęła już z bardzo licznych dziwnych i groźnych sytuacji dzięki pomysłowości. Jest odważna na swój sposób - nie boi się agresywnego drapieżnika czy innego potwora, ale pająk jest zły i chce ją zabić.
Jest bardzo aspołeczna, poznawanie nowych koni jest fu, straszne złe i nie wiadomo co. Nie potrafi zacząć rozmowy, przy nowych koniach jest speszona i na pewno nie będzie sobą. Nie pyta się nawet o drogę, więc często błądziła, teraz już nauczyła się poruszać po terenie bez wskazówek czy wyznaczonej drogi bo przecież jakby się zapytała to końby ją zjadł.
Przy przyjaciołach potrafi być otwarta i zabawna. Pokazuje swoją osobowość i zachowuje się bardzo swobodnie. Pokazuje swoją lepszą osobowość - lepszą?
Niestety klacz posiada drugą niezbyt ciekawą osobowość. Patrzenie na brutalną i krwawą śmierć swojej rodziny, bezsilność i sparaliżowanie strachem - taką atrakcję zapewnił jej wujek Śmierć. Miała stać się odporna na krzywdę innych, zabijać z zimną krwią... Jako jedyna z rodu posiada czarną krew...
Zapewniło jej to kilka psychopatycznych cech.
Ranga: Zwykły koń
Rodzina:
Wujcio śmierć
Zauroczenie: Hmm Retsu całkiem ładny, ale no nie ma w czym wybierać...
Partner: Szuka
Potomstwo: brak
Inne zdjęcia: ----

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz