poniedziałek, 1 czerwca 2015

Powitajmy Void'a!
Imię: Void
Pseudonim: ---
Płeć: ♂
Wiek: 4 lata
Charakter: Jego stosunek do świata jest dość specyficzny... Nie przepada za obecnością innych koni, stara się ich unikać, nie zwracać na siebie uwagi. Jednak kiedy dojdzie do spotkania stara je się zakończyć lub rozmowę prowadzi po swojemu w bardzo ironicznym i sarkastycznym języku.
Jakieś poczucie humoru ma, ale jest ono dość dziwne. Jego żarty są zabawne, ale z reguły tylko dla niego, a często bolesne dla innych.
Void ceni sobie honor. Tchórzostwo nie wchodzi w grę, gardzi takimi końmi. Sam zawsze przyjmuje wyzwania. Podczas walki staje się bezlitosną i brutalną machiną do zabijania. Często rozpruwa swoich przeciwników, tylko po to żeby zobaczyć ja sępy żywią się ich ciałem. Nigdy nie zaatakuje klaczy pierwszy, ale też nie będzie leciał za nią z odsieczą, każdy w tych czasach musi radzić sobie sam.
Z wyrazu jego pyska nie da się wyczytać uczuć. Jego oczy są puste, a jednak wypełnione bólem...
Jest uparty jak osioł, zawsze stawia na swoim i ma swoje własne zdanie często odmienne od innych. Nawet jeśli nie ma racji nie przyzna jej komuś innemu. Dąży do celu po trupach, ale udaje mu się do niego dotrzeć.
Nie potrafi i nie lubi podporządkowywać się i wykonywać rozkazów innych, ma swoje własne pomysły na wszystkie sytuacje choć nie zawsze przynoszą one oczekiwany skutek.
Ranga: Zwykły koń
Rodzina:
Ojciec: Hesaro
Matka: Savaria
Zauroczenie: Brak
Partner: Szuka
Potomstwo: Brak
Inne zdjęcia: Brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz