Klacze

~*~Imię:Aria
Pseudonim:
Płeć:♀
Wiek: 4 lata 8 miesięcy
Charakter: Aria jest miłą klaczą, ma słabość do przystojnych ogierów. Uwielbia źrebaki. Jest bardzo rozsądna, potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Nienawidzi znęcania się nad innymi, staje w obronie słabszych. Mimo iż jest piękna, nie lubi samej siebie, ma wobec siebie, i innych, bardzo duże wymagania. Nigdy nie zostawia nikogo, na pastwę losu. Mimo, iż czasami lubi towarzystwo, jest samotniczką. Bardzo dobrze walczy. Z powodu choroby, nie może latać, i zachowuje się jak zwykły koń, a nie pegaz. Miom iż podkochuje się w Retsu, nie sądzi by i on coś do niej, kiedykolwiek poczuł.
Ranga: Na razie zwykły koń, jednak marzy o tym, by kiedyś, razem z Retsu, zostać parą przywódców, i mieć źrebaki.
Rodzina: Sierota, gdy miała 2 lata, jej brat w ataku szału pozabijał wszystkich, oprócz niej, a gdy się opanował, kazał jej uciekać, i nigdy więcej nie wracać w rodzime strony.
Zauroczenie: Retsu
Partner: Szuka
Potomstwo: -
Imię: Kira
Pseudonim: Nightka
Płeć: ♀ 
Wiek: 3 lata
Charakter: Kira jest raczej typem zmiennym. Z jednej strony kocha towarzystwo, adrenalinę i dobrą zabawę, a z drugiej...jest cicha, spokojna, samotniczka. Czasami również chciałaby zniknąć. Niekiedy też miewa atak "furii" lub "głupawki". Nie są one opisywalne. Można powiedzieć ze są nieopisywalne. Ona...nie lubi tłumów. Zawsze chce mieć rację. Nawet gdy jej nie ma. Lubi też dobra zabawę.Ześwirowana i nienormalna klaczka o dużej wyobraźni. Jest specyficzna i mówi "A" robi "B", a myśli "Z". Jest nieprzewidywalna. Otwarta na nowe znajomości i ufna. Jest kreatywna przez co nie raz pakowała się w niezłe kłopoty, jednak jak to mówią : " Głupi ma zawsze szczęście" więc wychodziła z nich bez szwanku.Jest odważna. Ma bardzo dobry humor. Czasami jest poważna, CZASAMI. Każda zdrada, kłamstwo lub coś w tym stylu zostaje w jego pamięci na zawsze, lecz potrafi przebaczyć nawet to najgorsze.
Ranga: Zwykły koń
Rodzina: Zginęła, gdy była mała...
Zauroczenie: Brak
Partner: Szuka
Potomstwo: Jest w ciąży (sama o tym nie wie)
Inne zdjęcia: Nie posiada
Imię: Nivis (Niv)
Pseudonim: ---
Płeć: ♀
Wiek: 4 lata
Charakter: Niv jest realistką, ale nie brak jej optymizmu. Zraża uśmiechem i dobrym humorem wszystko i wszystkich. Ona i jej dziwne pomysły dają radę każdemu problemowi i sytuacji. Wybrnęła już z bardzo licznych dziwnych i groźnych sytuacji dzięki pomysłowości. Jest odważna na swój sposób - nie boi się agresywnego drapieżnika czy innego potwora, ale pająk jest zły i chce ją zabić.
Jest bardzo aspołeczna, poznawanie nowych koni jest fu, straszne złe i nie wiadomo co. Nie potrafi zacząć rozmowy, przy nowych koniach jest speszona i na pewno nie będzie sobą. Nie pyta się nawet o drogę, więc często błądziła, teraz już nauczyła się poruszać po terenie bez wskazówek czy wyznaczonej drogi bo przecież jakby się zapytała to końby ją zjadł.
Przy przyjaciołach potrafi być otwarta i zabawna. Pokazuje swoją osobowość i zachowuje się bardzo swobodnie. Pokazuje swoją lepszą osobowość - lepszą?
Niestety klacz posiada drugą niezbyt ciekawą osobowość. Patrzenie na brutalną i krwawą śmierć swojej rodziny, bezsilność i sparaliżowanie strachem - taką atrakcję zapewnił jej wujek Śmierć. Miała stać się odporna na krzywdę innych, zabijać z zimną krwią... Jako jedyna z rodu posiada czarną krew...
Zapewniło jej to kilka psychopatycznych cech.
Ranga: Zwykły koń
Rodzina: 
Wujcio śmierć
Zauroczenie: Hmm Retsu całkiem ładny, ale no nie ma w czym wybierać...
Partner: Szuka
Potomstwo: brak
Inne zdjęcia: ----

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz